Nejlevnější náhradní autodíly

Všechny naše ceny jsou uváděny bez DPH a dopravy.

Autovrakoviště v Hostivicích nabízí jak nové, tak i použité náhradní díly značek Suzuki, Subaru, Mitsubishi a Mazda za skvělé ceny, které jsou mnohem přijatelnější než ceny oficiálních dealerů těchto autodílů.

Prodej použitých autodílů

S nákupem náhradních dílů to občas nemusí být jednoduché, neboť poruchu není vždy lehké správně identifikovat. Kromě naší široké nabídky náhradních autodílů Vám proto také rádi poradíme, jaký je nejlepší postup ve Vašem konkrétním případě. Máme dlouholeté zkušenosti v problematice autodílů značek Suzuki, Subaru, Mitsubishi a Mazda.

Image 0 -

Image 1 -

Image 2 -

Image 3 -


Autodíly Suzuki, Subaru, Mitsubishi a Mazda

Nabízíme tyto náhradní autodíly:

  • autodíly Suzuki (ALTO, BALENO, CARRY, GRAND VITARA, VITARA, IGNIS, JIMMY, LIANA, SAMURAI, SPLASH, SUPER CARRY, SWIFT, SX4, WAGON R)
  • autodíly Subaru (B9 TRIBECA, FORESTER, IMPREZA, JUSTY, LEGACY, OUTBACK)
  • autodíly Mitsubishi (PAJERO 2,5TDi, 2,8TDi, 3,2DiD, L200)
  • náhradní díly Mazda (121, 2, 3, 323, 5, 6, 626, BX, CX, CX-5, CX-7, CX-9, DEMIO, MPV, MX, PREMACY, RX7, RX8, TRIBUTE, XEDOS, 929)

Osobní vyzvednutí autodílů

Autodíly je možné si vyzvednout osobně přímo u nás na autovrakovišti v Hostivicích. Výhodou osobního převzetí je možnost přesvědčit se, že se jedná o správný díl, neboť tak lze v případě nejasnosti okamžitě reagovat a ušetřit spoustu času.

Zaslání autodílů na dobírku

Pokud není osobní návštěva na našem autovrakovišti možná, nabízíme zákazníkům zaslání vybraných autodílů na dobírku. Autodíly posíláme po celé České republice i na Slovensko.

Cena zaslání je 200 Kč, což zahrnuje poštovné a veškeré náklady spojené s odesláním. Při odběru větších/těžších dílů nabízíme možnost doručení ve spolupráci s přepravní společnosti TOPTRANS, kde je možné si předem spočítat cenu doručení v závislosti na lokalitě.

Potřebujete poradit?